מחיצות הפרדה - מחיצות הפרדה למקלחות / שירותים - טרסטאר
17563
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-17563,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-7.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.1,vc_responsive

מחיצות הפרדה

23 דצמ מחיצות הפרדה

להפריד בין התאים – מחיצות הפרדה למקלחות וגם לשירותים HPL

הן נמצאות במקומות ציבוריים רבים והן אלו האחריות על יצירת ההפרדה הנדרשת בין החללים השונים, קטנים כמו גם גדולים. מחיצות הפרדה וכשמן כן הן – מפרידות בין תאי שירותים, תאי רחצה ובין כל סוג אחר של חלל שרוצים והן מציעות את רמת הפרטיות הנדרשת לשוהים במקום. מחיצות ההפרדה מגיעות בעיצובים שונים ופעמים רבות משמשות כאלמנט עיצובי לכל דבר, התורם לא מעט לנראות המלתחה כולה ולעיצוב שלה. לצדן ישנם אלמנטים נוספים, כאשר כולם יחד הם אלה היוצרים את הלוק הכולל שבו מעוניינים ואת המענה הנדרש למקום עצמו.

לבחור את המתאימות

מחיצות טרספה  HPLהן בין מחיצות ההפרדה הפופולאריות כיום והן מביאות איתן למרחב איכות ללא פשרות. מחיצות אלו מוצעות בקשת רחבה מאד של צבעים והן מותאמות באופן נקודתי לאותו חלל, שבו רוצים לשלב ולהתקין אותן. לפני התקנתן נלקחים בחשבון מספר פרמטרים כמו מידותיו המדויקות של אותו חלל, כמו הצרכים הקיימים, אופי המשתמשים, תדירות הביקורים במקום וגם הסגנון העיצובי השולט בו.

לשלב בין כל האלמנטים

מכיוון שמדובר באלמנט הבולט לעין, איכות ופונקציונאליות הן נקודות חשובות, אך מעבר להן גם האסתטיקה. את האסתטיקה באותן מלתחות, חדרי רחצה וגם חדרי שירותים יוצרים, בין היתר, בעזרת אביזרים שונים ואף באמצעות מחיצות ההפרדה. השוואה בין כמה סגנונות, צבעים וגם עיצובים יכולה לעזור באיתור המחיצה המתאימה וביצירת הלוק שבו מעוניינים. המחירים הם נוחים מאד והביקוש הוא גדול. את המחיצות ניתן להשיג דרך חברות המתמחות בציוד ואביזרים לחדרי רחצה ושירותים, חברות המספקת מענה מושלם לכל הצרכים ובעיקר – התאמה מדויקת ונכונה.

רוצים לשלב מחיצות הפרדה במלתחת בית הספר, בחדרי הרחצה שבסמוך לבריכת השחייה או ליד חדר הכושר או אפילו במלתחות של העובדים? אם כן, חברת טרסטאר היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה פונה הן למגזר הפרטי והן לשוק המוסדי ומציעה מגוון עצום של אפשרויות, המספקות מענה לצרכים שונים. לסקירת כל המוצרים שלה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 03-5445775

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.

שלח הודעה

חייג עכשיו