מידות שירותי נכים - תאי שירותים בטוחים ונוחים לבעלי מוגבלויות - טרסטאר
17564
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-17564,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-7.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.1,vc_responsive

מידות שירותי נכים

23 דצמ מידות שירותי נכים

שירותי נכים – בטיחות, נוחות ובעיקר נגישות

לצד אתגרים רבים, שאיתם מתמודדים הנכים, אפשר למצוא אתגר מורכב מאד, שעבור אלה, שאינם סובלים מבעיות תנועה או בעיות מוגבלות כלשהי, הדבר נחשב פעוט ופשוט. השימוש בשירותים יכול להיות מסורבל ולעיתים בלתי אפשרי עבור הנכים. על מנת לאפשר להם להשתמש בהם בכל עת שירצו, על חדרי השירותים המיועדים לנכים לעמוד בסטנדרטיים גבוהים מאד, הכוללת התייחסות לפרמטרים שונים, כמו מידות שירותי נכים וגם אביזרי העזר שבהם.

תמרון ונוחות רבה

שלא כמו שירותים “רגילים”, שירותי הנכים אינם יכולים מינימליסטיים. הם צריכים להעניק, לנכים המשתמשים בהם, את הנוחות המקסימאלית וגם את השליטה המלאה בהם כדי שלא יזדקקו לעזרתם של אחרים. גודל שטחו של תא השירותים הוא אולי הנקודה החשובה ביותר כאשר מתכננים שירותי נכים. תא השירותים צריך להיות גדול ומרווח מאד ולאפשר לנכה לתמרן בו בקלות רבה באמצעות כיסא הגלגלים שעליו הוא יושב. דלת שירותי נכים צריכה להיפתח לכיוון חוץ, הן כדי שלא לצמצם את המרחב הפנימי ולסרבל את תנועותיו של הנכה והן כדי לאפשר לכל מי שרוצה לפתוח את הדלת של התא בקלות רבה יותר, אם הנכה עצמו איננו מסוגל לבצע זאת.

 

גישה קלה וידיות אחיזה חזקות

הגישה לתא השירותים צריכה להיות מישורית (כדי שניתן יהיה לנוע לאורכה באמצעות כיסא הגלגלים), וחייבות להיות גם ידיות אחיזה חזקות ויציבות מאד בנקודות שונות ברחבי השירותים, ובעיקר בסמוך לאסלה. ידיות אלו מאפשרות לנכים להתנהל בצורה נינוחה וקלה יותר בשירותים ולעבור ממצב פיזי אחד לשני וגם מכיסא הגלגלים לאסלה. ישנם חדרי שירותים לנכים בהם תהיינה ידיות גם בסמוך לכיור ובמקומות נוספים. כך או כך, עליהן להיות מותקנות בחוזקה לקיר כדי שיוכלו לשאת בהצלחה את משקלו של הנכה.

מתכננים חדר שירותים לנכים וזקוקים לציוד הנלווה ולכל אביזרי העזר, המיועדים לחדרי השירותים של הנכים? אם כן, חברת טרסטאר היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה פונה הן למגזר הפרטי והן לשוק המוסדי ומציעה מבחר של אפשרויות, המספקות מענה מדויק לנכים. לסקירת כל המוצרים שלה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 03-5445775

 

 

 

 

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.

שלח הודעה

חייג עכשיו