ציוד לנכים - כלי עזר וציוד לחדרי שירותים ומקלחות לנכים - טרסטאר
17568
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-17568,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-7.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.1,vc_responsive

ציוד לנכים

23 דצמ ציוד לנכים

לבחור נכון ציוד לנכים – טיפים חשובים שיעזרו במשימה

ניתן למצוא כיום מגוון רחב מאד של ציוד לנכים, המגיע בעיצובים, במידות וגם בסגנונות שונים ומיוצר על ידי חברות מקומיות וחברות בינלאומיות גדולות ומוכרות. ציוד זה יכול לספק מענה מצוין לנכים המתמודדים ממוגבלויות מסוגים שונים ובדרגות קושי שונות ולהפוך את חייהם ובעיקר את התנהלותם היום יומית לקלה יותר ונטולת מורכבויות וחוסר נוחות. בחירה של ציוד עזר לנכים, בין אם אלה כיסאות אמבטיה מתקפלים, כסאות לשירותים או כל פתרון אחר, חשוב שתעשה תוך התייחסות לכמה פרמטרים עיקריים על מנת להבטיח את הדיוק שבה.

להגדיר מראש את הצרכים

ישנם סוגים שונים של כלי עזר לנכים. אלה, יכולים להיות משולבים בחדרים שונים בבית או בכל מקום אחר ולקחת חלק בהתנהלות היום יומית. ישנם עזרים לנכים שהם קבועים ויש כאלה, שניתן להעביר ולקחת ממקום למקום. אחת הנקודות שיש לקחת בחשבון הם הצרכים הקיימים. הגדרת הצרכים מראש (שפעמים רבות יכולים להיות מגוונים וגם משתנים) יכולה לעזור במציאת העזרים הנדרשים והציוד שיספק את המענה המתאים.

התקציב שברשותכם

טווח המחירים של עזרים וציוד זה הוא רחב מאד. המחיר נקבע בהתאם לפרמטרים רבים ולרוב מחיר גבוה מעיד על איכות גבוהה ועמידה בקריטריונים רבים. מכיוון שבמקרים אלה ישנה חשיבות רבה מאד לאיכות, לבטיחות, לנוחות וגם לתווי התקן, מומלץ מאד שלא להתפשר על נקודות חשובות אלו ולערוך סקר שוק על מנת למצוא את הציוד המתאים – ציוד איכותי, פונקציונאלי וגם במחירים נוחים. לפני שעושים זאת כדאי מאד להגדיר את התקציב שאתו יכולים לצאת לדרך. הגדרת התקציב תהפוך את המשימה לממוקדת הרבה יותר ותאפשר לכם למצוא בקלות רבה את הפתרונות שאותם אתם מחפשים.

רוצים לרכוש ציוד איכותי לנכים? פונקציונאליות, אסתטיקה ובעיקר בטיחות הם פרמטרים שחשובים לכם? אם כן, חברת טרסטאר היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה פונה הן למגזר הפרטי והן לשוק המוסדי ומציעה מבחר של אפשרויות, המספקות מענה לצרכים שונים. לסקירת כל המוצרים שלה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 03-5445775

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.

שלח הודעה

חייג עכשיו