שולחן החתלה מתקפל - שולחן החתלה לבתי עסק ומוסדות - טרסטאר
17570
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-17570,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-7.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.1,vc_responsive

שולחן החתלה מתקפל

23 דצמ שולחן החתלה מתקפל

שולחן החתלה מתקפל – להציע את הנוחות הנדרשת

חדרי השירותים הציבוריים נועדו לתת מענה מדויק לעוברים ולשבים, לנשים וגם לגברים, לאימהות, לאבות, לצעירים וגם לקשישים. בחדרי השירותים הציבוריים אפשר למצוא כיום פתרונות שונים, המתבססים על ציוד איכותי ונגיש מאד למשתמשים. אלו יכולות להיות ידיות אחיזה, שנועדו לנכים או לסובלים מבעיות תנועה שונות, אלה יכולים להיות מתקנים לניירות טואלט, מתקנים מיוחדים לסבונים וכמובן שולחנות החתלה מתקפלים.

מותקן בכמה אזורים

שולחן החתלה מתקפל הוא פריט שהוא בגדר חובה כיום בשירותים ציבוריים. הוא יהיה לרוב בשירותי הנשים ולעיתים יהיו מספר שולחנות כאלה, המותקנים בכמה אזורים. שולחנות ההחתלה יכולים להיות עשויים מפלסטיק וגם מנירוסטה והם מגיעים במגוון עצום של צורות, צבעים ועיצובים. נראה אותם פעמים רבות בשירותים ציבוריים בקניונים ובמרכזי המסחר, בשירותים הציבוריים בבתי הספר, במכללות ובאוניברסיטאות, בשירותים הציבוריים של בנייני משרדים ועוד.

עמידה בתקנים מחמירים

על שולחנות ההחתלה המותקנים בחדרי השירותים הציבוריים בישראל לעמוד בתקנים מחמירים ובתווי תקן שונים: תו תקן אירופאי וגם תו תקן ישראלי. הדבר מעיד על איכותם הגבוהה ועל פתרון שיוכל לספק מענה בטוח וגם יעיל. שולחנות איכותיים משלבים בין פונקציונאליות לבין מראה אסתטי ויפה והשימוש בהם פשוט וקל.

לנשים וגם לגברים

מטרתם העיקרית של שולחנות אלה הוא לאפשר לאימהות לחתל את ילדיהן או ילדותיהן בחדר השירותים עצמו וליהנות מפרטיות מלאה. במקום שיעשו זאת במקומות ציבוריים פתוחים, הן יכולות להיכנס לחדר השירותים הסגור והמוגן ולהיעזר בשולחן ההחתלה. לאור המודעות הגבוהה לעניין, ניתן למצוא לאחרונה את שולחנות ההחתלה גם בשירותי הגברים על מנת לאפשר לאבות גם כן לחתל את הילדים.

כדאי מאד לפנות לחנויות המתמחות בציוד ובמוצרים שונים המיועדים לחדרי השירותים. חברות אלו מספקות מבחר רחב של אפשרויות ועוזרות ללקוחות לאתר את המוצר שאותו הם מחפשים תוך בחינת הצרכים הקיימים.

מחפשים שולחנות החתלה מתקפלים? איכות גבוהה חשובה לכם וגם מחירו האטרקטיבי של המוצר? אם כן, חברת טרסטאר היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה פונה הן למגזר הפרטי והן לשוק המוסדי ומציעה מבחר של אפשרויות, המספקות מענה לצרכים שונים. לסקירת כל המוצרים שלה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 03-5445775

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.

שלח הודעה

חייג עכשיו