מחיצת פלסטיק - למה משמשות מחיצות פלסטיק? - טרסטאר
17631
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-17631,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-7.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.1,vc_responsive

מחיצות פלסטיק

13 אוג מחיצות פלסטיק

ניתן למצוא אותן בחלק גדול מהמקומות הציבוריים, כשהן אלה אשר אחראיות על יצירת ההפרדה והחיץ הנדרשים בין החללים השונים, כשהן מפצלות חלל גדול לחללים קטנים יותר. מחיצות פלסטיק, כשמן הן – מפרידות בין תאים מסוגים שונים (תאי השירותים, תאי הרחצה או תאי העבודה) ומחלקות כל סוג חלל אחר הנדרש להקטנה ולהגדרה, ובמקביל, הן מציעות לשוהים בחלל את הפרטיות הנדרשת להם. מחיצת פלסטיק מגיעה בצבעים ובעיצובים שונים, ולכן, פעמים רבות, מחיצות כאלה ממלאות תפקיד של אלמנט עיצובי, מה שתורם לא מעט לנראותו של החלל המחולק ולעיצוב שלו, כמו גם לעיצובו של כל אחד מהחללים הקטנים יותר שנוצרים על ידי החלוקה. יחד עם אלמנטים נוספים נוצר הלוק הכולל של המקום, במקביל לפתרון הפונקציונאלי לצורך בחלוקה.

 

מחיצות פלסטיק – מה חשוב לדעת עליהן?

מחיצות פלסטיק (או בשמן המקצועי, מחציות HPL או מחיצות טרספה) נחשבות לאחד מסוגי מחיצות ההפרדה הפופולאריות ביותר בשימוש כיום, בשל איכותן חסרת הפשרות. המחיצות מוצעות במגוון צבעים רחב מאד ודורשות התאמה פרטנית לחלל אשר בו יש להתקין אותן. לפני התקנה מחיצת פלסטיק יילקחו בחשבון כמה פרמטרים, ביניהם – נתוניו המדויקים של החלל, הצורך שלשמו מותקנות המחיצות, אופיים של המשתמשים בחלל, תחלופת האנשים במקום ואף סגנון עיצובי השולט בחלל הכולל. מאחר והמדובר באלמנט ממנו לא ניתן להתעלם, איכותה של המחיצה והפונקציונאליות שלה הן נקודות חשובות להתייחסות, אך נקודה לא פחותה מכך היא גם האסתטיקה של החלל, הנוצרת, בין היתר באמצעות אביזרים שונים וביניהם מחיצות ההפרדה. בחירה במחיצה המתאימה לצורך חלוקת החלל שלכם, מתבססת על השוואה בין מספר סגנונות שונים, צבעים / גוונים ואף עיצובים, אשר יחדיו יסייעו ביצירת הלוק שבו אתם מעוניינים. מחירי מחיצות פלסטיק נוחים מאד וההיצע הקיים הוא גדול, בעיקר בחברות שמתמחות בציוד מסוג זה.

 

זקוקים למחיצה או מחיצות פלסטיק?

צריכים לחלק מלתחה, תא שירותים או חלל גדול אחר?

אל תחליטו על רכישת המחיצות, בטרם תתייעצו עם אחד מאנשי המקצוע של חב’ טרסטאר כ.ב בע”מ!

 

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.

שלח הודעה

חייג עכשיו