מראה לא שבירה לילדים - מראה מPVC לגני ילדים - טרסטאר
17633
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-17633,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-7.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.1,vc_responsive

מראה לא שבירה לילדים

13 אוג מראה לא שבירה לילדים

אחד החושים המפותחים ביותר אצל בני אדם, הוא חוש הראיה – אנחנו מתבוננים באחרים כדרך תקשורת, ואפילו, בילדותנו – מתבוננים בעצמנו במראה, על מנת ללמוד להכיר את עצמנו, הן מבחינה ויזואלית והן מבחינת ההגדרה העצמית שלנו. אולם, יחד עם זאת, כידוע, ילדים נחשבים לפחות זהירים ממבוגרים, ולכן, לחשופים יותר לתאונות, ולכן, מראה לא שבירה לילדים יכולה להוות פתרון מצוין למצבים בהם אנחנו רוצים לאפשר לילד לראות את עצמו, ובמקביל, גם לספק לו אמצעי בטוח לעשות זאת. שימושיה של מראה מ PVCאו מראה פוליקרבונט למשל, בעיקר כשהיא משמשת מראה לגני ילדים, פותחת בפני הגננות ובפני סגל הגן את האופציה לאפשר לילדים שימוש במראה (כמו “של גדולים”), אולם, בד בבד, גם לדעת שהשימוש במראה בטוח ואינו מסוכן עבור הילד או הילדים המשתמשים בה.

 

מראה לא שבירה לילדים – היכן עוד ניתן למקם אותה?

מראה מPVC, בשל עמידותה, יכולה לשמש במקומות נוספים, כך שהשימוש בה אינו מוגבל לגני ילדים בלבד. מראה בלתי שבירה מסוג כזה ניתנת לשימוש גם במקומות בהם קיימת תחלופה רבה של אנשים (למשל, תאי שירותים ציבוריים) או במקומות בהם קיימת סכנת ונדליזם. בשל החומר העמיד ממנו היא עשויה, היא אינה שבירה כמו המראות עשויות הזכוכית, ולכן, תטיב להפוך למראה הנחוצה כל מקום בו השימוש במראה עשויה מזכוכית עלול להיות מסוכן או פחות יעיל. עד לפני מספר שנים, המראות שלא היו עשויות זכוכית נחשבו לנחותות באיכותן וברמת שקיפותן ממראות הזכוכית. אולם, כיום, עם התפתחות חומרי הגלם וטכנולוגיות הייצור השונות, המראות שאינן עשויות זכוכית (כלומר המראות העמידות והבלתי שבירות) אינן נופלות באיכותן מהמראות המקבילות להן, מראות הזכוכית.

 

זקוקים למראה בלתי שבירה?

מחפשים פתרון שקוף במחיר הוגן?

אין לכם מה לחשוב פעמיים – חב’ טרסטאר כ.ב בע”מ היא המקום הנכון עבורכם!

 

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.

שלח הודעה

חייג עכשיו